Wielgosz i Wspólnicy

W tym roku obchodzimy Jubileusz – 30 lecie naszej Kancelarii.

W tym roku obchodzimy Jubileusz – 30 lecie naszej Kancelarii.

Rok 2022 niesie za sobą wyjątkowe wydarzenie. Dołączyliśmy do grona kancelarii, które mogą się poszczycić 30-letnim doświadczeniem w świadczeniu usług prawnych. Z tej okazji chcielibyśmy przybliżyć drogę, którą przebyliśmy od 1992 roku, kiedy powstała nasza Kancelaria Prawna, najistotniejsze momenty, zmiany i wyzwania, których podejmowaliśmy się właśnie dla Was.

Od rozpoczęcia swojej działalności w 1992 roku Kancelaria Prawna kładła nacisk na rozwój, dynamicznie poszerzając wachlarz swoich usług. Dominującą dziedziną Kancelarii było i jest doradztwo dla klientów biznesowych, których od samego początku wspieraliśmy w różnych trudnych i złożonych sprawach, zawsze czuwaliśmy nad ich bezpieczeństwem od strony prawnej. W kolejnych latach sukcesywnie poszerzaliśmy obszar naszej działalności, włączając w nią obsługę osób fizycznych, stanowiąc dla nich wsparcie, poczynając od konsultacji prawnych z różnych dziedzin prawa po uczestnictwo w procesach sądowych.

W 2007 roku podjęliśmy wyzwanie wejścia w obszar jednej z najbardziej skomplikowanych dziedzin prawa, jakim jest prawo medyczne i do dziś z sukcesem obsługujemy zarówno szpitale, przychodnie, ośrodki medyczne, jak i indywidualne praktyki medyczne, producentów oraz dystrybutorów produktów medycznych.

W 2017 roku odnieśliśmy sukces mający znaczenie dla pacjentów, wygrywając dla jednego z warszawskich szpitali położniczych proces z MOW NFZ, kładąc podwalinę pod zmianę przepisów w zakresie finansowania znieczulenia okołoporodowego. Możemy również pochwalić się znaczną skutecznością w zakresie wygranych procesów sądowych, co wyróżnia nas na rynku usług prawniczych.

Obecnie jesteśmy Kancelarią mającą wiele doświadczeń i sukcesów w dziedzinie prawa medycznego, z zakresu obsługi podmiotów gospodarczych oraz obsługi osób fizycznych, w tym zarówno w zakresie prawa materialnego, jak i procesowego. Planujemy dalszy rozwój kancelarii oraz wzmacnianie własnego potencjału, tak abyśmy mogli dalej wspierać naszych klientów poprzez najwyższą jakość usług.

A to wszystko wydarzyło się dzięki Wam, dzięki wsparciu oraz zaufaniu, jakim obdarzyliście naszą Kancelarię.

Dziękujemy, że jesteście z Nami.

#GoWiW

Przewiń do góry